Скляні межкімнатні та офісні двері 2200х1000, тоновані

В наявності
7728 грн
Висота (мм): 2200
Товщина (мм): 10
Ширина (мм): 1000
Колір: Тоноване
Петлі: 2 шт

Короткий опис

Скляні межкімнатні та офісні двері висота 2200мм, ширина 1000мм, товщина 10мм, тоновані, з фурнітурою Комплектація: Петлі-2 штуки. Ручка-релинг довжина 450мм. Упор під петлю в підлогу. Відповідна планка петлі з віссю в стелю. За бажанням додатково: Доводчик, замок підлоговий

Компанія «Скляр» пропонує сучасні конструктивні рішення для організації простору в приміщеннях. Ми виробляємо скляні перегородки і двері на замовлення. При необхідності забезпечуємо фурнітурою.
  Скляна перегородка - альтернатива стіні, але більш зручна при монтажі і в експлуатації. Скляні перегородки та двері додадуть інтер'єру сучасність, елегантність, відчуття простору. Такі перегородки дають можливість гнучкості в рішеннях при плануванні приміщень. Вони допоможуть виділити зону, розділити простір великого приміщення на сектори ...
  Звертайтеся в Компанію «Скляр» - ми допоможемо втілити в реальність Ваші мрії.

Висота (мм)
2200
Товщина (мм)
10
Ширина (мм)
1000
Колір
Тоноване
Петлі
2 шт
Ручка
450мм

Відгуки Скляні межкімнатні та офісні двері 2200х1000, тоновані

Залишити свій відгук


Компанія «Скляр» здійснює виробництво та відправку готових виробів тільки за передоплатою, яка складає 70% від повної вартості виробу.

Оплату можна здійснити за безготівковим розрахунком, картою Visa, Master Card, Lig Pay.

При доставці своїх вантажів Компанія «Скляр» користується послугами перевізника Нова Пошта, тому що ця організація бере на себе конкретні зобов'язання при доставці. Вантаж страхується на повну вартість і при пошкодженні при доставці ця сума виплачується замовнику!

Способи доставки:

  • Нова Пошта
  • Самовивіз
  • Доставка перевізником.
  • Транспортна компанія.

  Доставляємо свої товари по всій території України.

  Наша Компанія дбає про своїх клієнтів!